Nasza akademia tenisowa oferuje
usługi na wysokim poziomie.

Wynajem kortów
tenisowych

Profesjonalny
sprzęt

Klub Tenisa Kalisz

Treningi
Personalne

Świetna
zabawa

W POSZUKIWANIU TALENTÓW

Jednym z głównych priorytetów naszego Klubu Tenisowego w Kaliszu jest znajdowanie uzdolnionych dzieci w wieku 6-8 lat i stworzenie im możliwości optymalnego rozwoju pod kątem gry w tenisa. Dlatego uczestniczymy w programie bezpłatnych treningów dla najmłodszych (NPUT) oraz współpracujemy z kaliskimi szkołami.

Do każdego podchodzimy indywidualnie

Profesjonalne szkolenia zawodnicze, których głównym celem jest wychowanie przyszłych pokoleń polskich tenisistów, - Kompleksowe programy treningowe dla wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania.

Szkolenia

Za jakość szkolenia w klubie odpowiada Katerina Urbanova – czeska trenerka, od wielu lat mieszkająca w Polsce. Jest ona trenerką kadry narodowej U-14 oraz U-16, w przeszłości współpracowała m.in. z Igą Świątek, Michałem Dembkiem, a także tegoroczną mistrzynią Roland Garros – Barborą Krejcikovą. Katka ma też na koncie pracę w uznanych akademiach tenisowych w Czechach, Hiszpanii czy Niemczech. W młodości z powodzeniem radziła sobie również jako zawodniczka, zdobywając wielokrotnie tytuł mistrzyni Czech, a także uczestnicząc w rozgrywkach WTA.
Za przygotowanie motoryczne odpowiedzialny jest Haythem Trimech. Tunezyjczyk, który też już od lat mieszka w Polsce i współpracuje z zawodnikami grającymi na poziomie rozgrywek ATP (obecnie m.in. z Piotrem Matuszewskim). W ramach CTP zajęcia prowadzą również kaliscy szkoleniowcy, którzy dotąd działali przy Sekcji Tenisa KKS Kalisz

Wybierz odpowiednią
kategorię wiekową:

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

W ramach działalności naszego klubu istnieje możliwość rezerwacji
online kortów przy ul. Polnej 61, Kalisz (w Parku Przyjaźni).

Rezerwuj kort
tenisowy on line.

Dzięki aplikacji Tenis 4U masz dostęp do bazy kortów oraz turniejów tenisowych. Na mapie możesz zobaczyć gdzie znajdują się korty i turnieje w pobliżu Twojej aktualnej lokalizacji.
1.

POBIERZ
APLIKACJE

2.

ZAREJESTRUJE
SIĘ W APLIKACJI

3.

WYBIERZ
KORT TENISOWY

4.

DOKONAJ
REZERWACJI

AKTUALNOŚCI

NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA ORAZ INNE CIEKAWOSTKI...