Turniej

Worek medali w Piotrkowie Trybunalskim

Ogólnopolski Festiwal Krasnali i Krasnalek w Tenisie

Worek medali w Piotrkowie Trybunalskim

Ogólnopolski Festiwal Krasnali i Krasnalek w Tenisie do lat 10 – Kozica Cup to największy i najbardziej prestiżowy turniej w kraju w kategorii „zielonej”, określany często nieoficjalnie Mistrzostwami Polski do lat dziesięciu. Na kortach w Piotrkowie Trybunalskim w przeszłości triumfowali m.in. Agnieszka i Urszula Radwańskie, Iga Świętek, Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak czy Kacper Żuk.

Tegoroczna edycja imprezy okazała się zaś popisem naszych reprezentantów. Fantastyczny wynik osiągnęła Blanka Wasiela, która nie miała sobie równych w rywalizacji singlowej! W finale Blanka pokonała Annę Baran (AZS Łódź) 6:3, 6:2, a w całej imprezie nie straciła nawet seta!

Worek medali dostarczyła rywalizacja deblowa. Po srebrne medale sięgnęli Jakub Nowak (w parze z Igorem Minknerem z Górnika Bytom) oraz Natasza Kliber (z Lilianą Tataruch z BAT Bydgoszcz). Do tego trzecie miejsca w grze podwójnej wywalczyli: Blanka Wasiela (z Antoniną Zielińską), Lilly Jędrzejak (z Anitą Cytrycką), a także Igor Bartnik (z Alkiem Jadczakiem).

Takie wyniki i sukcesy niewątpliwie piszą historię naszego klubu i dają „kopa” do dalszej pracy. Wszystkim reprezentantom serdecznie więc gratulujemy i życzymy, aby poszli w ślady Agnieszki Radwańskiej, czy Huberta Hurkacza. Pamiętajcie – w sporcie tak jak w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko konsekwentnie do nich dążyć!

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KLUB SPORTOWY CALISIA TENIS PRO - Polna 61, 62-800 Kalisz

    KONTAKT

    Polna 61
    62-800, Kalisz

    Tel: 539 695 888